Doprava nad 2500 Kč zdarma!

Dárek pro kamarádku

Hledáte dárek pro kamarádku, sestru, maminku nebo přítelkyni a máte omezený rozpočet? Máme pro vás pár tipů, které je zaručeně potěší:

 

1. lipPLUS BOOSTER - je průhledný lesk na rty se zvětšujícím efektem, díky kterému budou rty větší, plnější a smyslnější. lipPLUS BOOSTER obsahuje koncentrovaný vitamin B, který aktivuje tvorbu vlastního kolagenu a zvýrazní přirozenou pigmentaci rtů. Vitamin B má protizánětlivý efekt který ocení všichni, kdo trpí na koutky či opary!  

booster2022-2 2_1

 

2. Odličovací polštářky Make Up Radierer - jemnými odličovacími polštářky z mikrovlákna odlíčíte obličej jen pomocí vlažné vody. Nečistoty i make up jsou zachyceny miliony mikrovláken asi 20x tenčími než lidský vlas, aniž by byla narušena ochranná vrstva pokožky. 

pad-2ks-ruzovy1pad-2ks-cerny2

 

3. Sada nerozbitných sklenic - Sada dvou nerozbitných sklenic na šampus a prosecco o objemu 155 ml. Sklenice jsou vyrobené z tvrzeného plastu, věrně napodobují sklo, jsou bezpečné a 250x odolnější než skleněné sklenice. A k nim lahvinku skvělého italského prosecca od Korek Wines.

IMG_6017

 

Všechny dárky zakoupíte na webu www.skinso.cz.