Doprava nad 2500 Kč zdarma!

O NÁS

 

Ve společnosti SKINSO s. r. o. se již více než deset let staráme o to, abyste se mohly cítit krásné! Jako ženy víme, jak je důležitá kvalita kosmetických produktů a že není vždy lehké najít kosmetiku, která splní všechna naše očekávání. Proto neustále hledáme a objevujeme nové inovativní produkty u nás i v zahraničí a snažíme se dělat všechno pro to, abychom vám mohly nabízet jen to nejlepší.

Pomáháme ženám najít kvalitní kosmetiku, která podtrhne jejich přirozenou krásu, přinese viditelné výsledky, budou se díky ní cítit krásnější a zároveň její používání bude bezpečné. V péči o oči a řasy tak dlouhodobě důvěřujeme inovativní německé značce FacEvolution, jejíž sérum prodlouží a zahustí řasy již za pár týdnů a lip boostery během okamžiku vykouzlí dokonalé sexy rty. O pokožku a vlasy našich milých klientek pak skvěle pečují aktivní oleje německé přírodní kosmetiky Shamanic. Po ženy, které chtějí na vlastní kůži pocítit energii přírody a duchovní tradici brazilského náboženství Candomblé, máme širokou nabídku veganských ručně vyráběných parfémů značky Ashé. A pocit čistoty a pohodlné odličování pak zajistí skvělé odličovací produkty Celina Blush.

Největší odměnou pro nás je úsměv spokojených zákaznic! Aby naše produkty byly klientkám dobře dostupné, mohly se jimi hýčkat a kupovat je opakovaně, jsou naše produkty dostupné na e-shopu www.skinso.cz, ale také na několika našich partnerských e-shopech a v mnoha kosmetických salonech po celé republice.

Onás