Doprava nad 2500 Kč zdarma!

Fakta a mýty o růstových sérech na řasy!

Fakta a mýty o růstových sérech na řasy

Růstová séra na řasy zaujala své místo ve světě beauty. Ale co je pravda a co je pouze mýtus? Podíváme se na fakta a mýty spojené s těmito produkty.

 

1. Mýtus: Všechna růstová séra jsou stejná

Ne všechna růstová séra jsou stejná. Důkladný výběr s ohledem na složení a hodnocení produktu může udělat obrovský rozdíl v účinnosti. Hlavně se zaměřte na složení. Spousta levnějších sér na řasy obsahuje růstové hormony a nevhodné konzervační látky, které určitě není vhodné aplikovat v blízkosti očí. Je potřeba vybrat ověřené sérem s bezpečným, ale funkčním složením.

 

2. Mýtus: Růstová séra mají okamžité výsledky

Opravdu nemůžete čekat zázraky přes noc, růstová séra potřebují čas. Obvykle trvá několik týdnů až měsíců, než uvidíte výrazné změny na svých řasách. Trpělivost a pravidelnost je klíčem k úspěchu.

 

3. Mýtus: Čím více séra, tím lepší výsledek

Přesné dávkování je klíčové a tady opravdu znamená méně je více. Přebytečné množství nezvýší účinnost séra na řasy a může vést k podráždění. Dodržujte tedy dávkování doporučené výrobcem.

 

4. Mýtus: Růstová séra mají vedlejší účinky

Většina kvalitních růstových sér nemá vedlejší účinky, ale citlivost může být u některých lidí odlišná. Vždy prověřte složení a konzultujte s dermatologem, pokud máte obavy.

 

5. Mýtus: Po zastavení používání řasy vypadnou

Bohužel jedná se o kosmetický výrobek a nemůžete očekávat, že budete účinkovat i když jej nebudete používat. Když sérum přestanete používat dlouhé řasy postupně vypadnou a nové už rostou v původní délce.

 

Závěr

Mýtus a realita o růstových sérech na řasy jsou klíčovými faktory pro výběr a používání těchto produktů. Mějte na paměti, že každý jedinec může reagovat jinak. Důkladné zkoumání složení a trpělivost vám pomohou dosáhnout krásných, zdravých řas bez zbytečných starostí.

 

fotka do clanku

www.skinso.cz