Doprava nad 2500 Kč zdarma!

Letní líčení k vodě

Letní líčení k vodě  

 

Léto přináší trendy, které zdůrazňují lehkost, přirozenost a kreativitu. U vody, ať už na pláži nebo u bazénu, je ale důležité myslet i na praktičnost a dlouhotrvající efekt. Než na množství přípravků se raději soustřeďte na jejich kvalitu a konzistenci. V létě tak vsaďte na lehké produkty krémové konzistence. 

Ze všeho nejdřív SPF  

Nikdy nezapomínejte na ochranný krém s SPF, ať už jako samostatný produkt, nebo jako součást vašeho make-upu. Existují BB krémy, základy i hydratační krémy s SPF, které pomáhají chránit vaši pleť před škodlivými UV paprsky a zároveň poskytují lehké krytí, takže pleť může dýchat.  

 

Léto ve znamení barev 

Letní měsíce často vyžadují lehčí přístup k líčení, i tak se ale letos v létě nebojte experimentovat s barvami. Modrá, zelená nebo dokonce fialová řasenka mohou oživit váš make-up a dodat mu trochu zábavy. Stejně tak můžete použít barevné tekuté linky, které dodají vašim očím definici a výraznost. 

Aplikace lehkého rozjasňovače na vrcholky lícních kostí, pod obočím a na mostek nosu vytvoří krásný, sluncem políbený vzhled, který je ideální pro letní dny. Opálení ještě doplňte bronzerem a summer look je hotový ani ne za minutu. 

 

Voděodolné produkty: Klíč k trvanlivosti 

Když plánujete den u vody, voděodolné verze vašich oblíbených produktů jsou nezbytností. Tyto produkty zajistí, že váš make-up zůstane na místě bez rozmazání.  

Když ale nechcete používat řasenky, které se dříve nebo později stejně rozmažou, můžete sáhnout po přirozenější a stejně efektivní cestě. Začněte svou letní krásu budovat od základů ještě dnes. Dlouhé, husté a zdravé řasy získáte díky růstovému séru na řasy a obočí hairPLUS od FacEvolution. Toto sérum posiluje a prodlužuje řasy přirozenou cestou, což znamená, že si v horkých dnech můžete užívat léto s lehkým líčením, ale s výrazným efektem klidně i bez řasenky. Aplikujte sérum pravidelně a uvidíte první výsledky už za čtyři týdny.  

 

HairPlus_3