Doprava nad 2500 Kč zdarma!

Nenechte své vlasy řídnout!

Léto se s námi rozloučilo a kult kosmetické péče nám klade na srdce hydratovat pokožku vyprahlou sluncem. Nezapínejme ale ani na péči o vlasy.

Mnoho sluníčka, chlorovaná voda, slaná mořská voda...vše co patří k létu, to zatěžuje vlasy i vlasovou pokožku. Využijte podzimní období k tomu, abyste vstříc zátěžovému období zimnímu, kráčela bez obav.

Mnoho stylingových přípravků, již zmiňovaná slaná či chlorovaná voda a sluníčko může působit na zkrácení periody růstu vlasů a životnosti vlasového kořínku, což vede k předčasnému vypadnutí. Jestliže tímto způsobem dojde k odumření více kořínků, dochází poté k plešatí.

 

Troška genetiky

To, co je ukotveno v našich genech nemůže být zcela změněno. Může být ale zmírněno anebo ještě lépe přetvořeno, aby bylo dosaženo lepšího vzhledu a kondice vlasu. Naše klinicky prověřené řešení pomáhá vyživovat folikuly (kořínky) vlasů a zajistí tím plnější a silnější vlasy. FacEvolution Active Shampoo pomáhá vlasům, aby si ponechaly svoji původní hustotu a sílu.

 

Facevolution Active Shampoo

Aktivní složkou tototo produktu je komplex peptidů, kmenové buňky zeleného jablka a vitamin C, které jsou zapouzdřeny v drobných kuličkách, jimiž masírujeme při mytí vlasovou pokožku a odstraňujeme tak odumřelé buňky, čímž zajistíme perfektní mikrocirkulaci v pokožce. FacEvolution Active Shampoo neobsahuje sulfáty ani silikony a je tedy vhodný pro každodenní mytí vlasů. Obsahuje aktivní látku AnaGain, u níž je klinicky prověřeno, že zastavuje vypadávání vlasů, stimuluje k novému růstu a zlepšuje sílu a hustotu vlasů. FacEvolution Active Shampoo je vhodný pro muže i ženy. Řeší problematiku vypadávání a řídnutí vlasů.

 

Pro maximální účinek kombinujte se všemi produkty řady hairCARE

haircare2022-banner-mobil

 

Zakoupíte na www.skinso.cz