Doprava nad 2500 Kč zdarma!

Řasy, o kterých sníte...

Dlouhé řasy jsou v mnoha kulturách považovány za symbol ženskosti. Touží po nich každá žena, neboť my všechny víme, že krásné a husté řasy dokáží proměnit výraz obličeje.

Dříve populární metoda lepení řas je v současnosti na ústupu. Trendem v kosmetologii je návrat k přirozenosti. Proto se na trhu rychle etablovala růstová séra na řasy. Luxusní varianty růstovým sér dokáží nejen vypěstovat krásné, dlouhé řasy, ale jdou vstříc módnímu trendu hustého obočí.

Nejenom krásné řasy, ale i zdraví oka a očního okolí dokáže zajistit růstové sérum na řasy a obočí FacEvolution hairPLUS. Jde o přírodní preparát bez hormonálních látek a léčiv, jelikož hlavní účinnou látkou jsou bio peptidy. Toto růstové sérum zachová přirozený cyklus růstu řas a obočí, pouze prodlužuje jednotlivé růstové fáze. Díky tomuto revolučnímu séru a snadné aplikaci budou vaše řasy již po šesti týdnech minimálně o 40 % delší a hustší. Růstové sérum na řasy a tento způsob jejich prodlužování se v oblasti krásy staly trendem. Ostatně každý přípravek, který umožní pěstovat přirozenou krásu je oblíbený, vyhledávaný a znamená v kosmetologii krok vpřed.

Vypěstujte si řasy sama

Každý rituál krásy zpravidla obnáší návštěvu kosmetického salónu. S růstovým sérem hairPLUS si vypěstujete dlouhé, krásné řasy a husté obočí v pohodlí domova. Samotný fakt, že si klientka přírodní řasy vypěstuje, znamená, že o ně i jako o přírodní pečuje. Ani odličování či líčení není limitováno. HairPLUS růstové sérum podporuje permanentní make-up, který oživí.

Objednejte si ozdobu svých očí na www.skinso.cz