Doprava nad 2500 Kč zdarma!

Sérum na řasy vs. kondicionér na řasy

Sérum na řasy vs. kondicionér na řasy…

 

…aneb jak se správně zorientovat ve světě růstových sér na řasy.

Na kosmetickém trhu dnes narazíte na desítky různých sér na řasy, které slibují 100% účinnost. Důležité je si uvědomit, co od produktu čekáte VY!

 

Možná přemýšlíte nad levnější variantou “Přeci nebudu tolik utrácet”?!

Nízká cena produktu upozorňuje na efekt spíše srovnatelný s “kondicionérem”, t.j. nedostaví se požadovaný růstový efekt. Pocitově budou vaše řasy sice pevnější, ale nečekejte žádný růstový zázrak.

 

Pokud toužíte po opravdu dlouhých řasách, budete si muset trochu připlatit. Je nutné mít na paměti, že sice prvotní investice je vyšší než u kondicionéru na řasy, ale u většiny sér na řasy vám jedno balení vydrží několik měsíců (záleží na obsahu).

 

Dalším ukazatelem kvality růstových sér na řasy je i složení. Doporučujeme vyvarovat se kosmetologickým léčivům (bimatoprost) nebo hormonálním látkám.

 

My jsme se zaměřily na nejprodávanější růstové sérum na řasy hairPLUS FacEvolution, které dokonale obstálo v růstovém efektu – řasy se prodloužily prokazatelně o 30 % - 40 % a hlavní účinnou látkou jsou biomimetické peptidy se spoustou vitaminů, které vyživují folikuly řas a neohrožují zdraví oka, ani očního okolí.

Dle vlastní zkušenosti se sérem na řasy hairPLUS FacEvolution vám jedno balení 4,5 ml vydrží až 10 měsíců.

 

Pokud nechcete tápat, ztrácet čas a finance hledáním kvalitního produktu na růst řas a obočí, tak zvolte našeho favorita sérum na řasy hairPLUS FacEvolution!

Speciálně pro naše čtenáře máme slevu 10 % a dopravu zdarma při zadání kódu BLOG v košíku 😉 (Sleva platí do 2. 4. 2023) 

 

Marble Before And After Lash Tech Instagram Post-3

 

Sérum na řasy a obočí hairPLUS zakoupíte na www.skinso.cz

 

HairPlus_3