Doprava nad 2500 Kč zdarma!

Tři jednoduché kosmetické tipy pro vaše jarní líčení

Ukážeme Vám, jak doladit jarní líčení pomocí jednoduchých kroků a několika produktů. 

 

1 - Namíchejte si vlastní základ

Svěží jarní make-up je tím správným základem. Ten si můžete sami snadno namíchat s korektory Light Beige #21Honey Beige #22 a Hydratačního pleťového oleje. Jednoduše přidejte malé množství obou korektorů a trochu hydratačního pleťového oleje. Vše smíchejte na hřbetu ruky a základ je hotový. Pomocí dvou různých korektorů si můžete přizpůsobit svůj make-up podle typu pleti. A díky pleťovému oleji, který pleti dodává důležité živiny, zůstane váš make-up dlouho svěží.

hydratacni-pletovy-olej

 

2 – Dokonalý vzhled vašich očí

Pokud máte pocit, že byste své řasy rády prodloužily, nemusíte absolvovat jen lepení umělých řas. Nadchází totiž sezóna alergiků a každý lékař vám potvrdí, že pokud nebudete trpět přímo alergií na lepidla, na umělých řasách ulpívá velké množství pylu, který nelze důkladně omýt ani odlíčit a tak dochází k permanentnímu dráždění oka. Tak si vypěstujte krásné dlouhé řasy doma! S pomocí růstového séra na řasy hairPLUS. Sérum na řasy hairPLUS nyní můžete zakoupit vy výhodném balíčku s oblíbenou řasenkou XXL Mascara.

+

 

3 – Naličte si plnější rty

Chcete také plnější, zdravě vypadající rty? Můžete toho dosáhnout správnou péčí. lipPLUS BOOSTER obsahuje koncentrovaný vitamin B, který aktivuje tvorbu vlastního kolagenu a zvýrazní přirozenou pigmentaci rtů. Vitamin B má protizánětlivý efekt který ocení všichni, kdo trpí na koutky či opary! 

lipplus booster

 

 

Hydratační pleťový olej, sérum na řasy hairPLUS I lipPLUS BOOSTER zakoupíte na www.skinso.cz