Doprava nad 2500 Kč zdarma!

Silikonový kartáč Manta pulse - vibrační

LUXUSNÍ VLASOVÁ PÉČE PRO ZDRAVÉ VLASY

Skladem (>5 ks)
Kód: 544
Značka: Manta Hair
1 900 Kč

Pročešte si cestu ke zdravějším vlasům stejně jemně, jako když si vlasy projíždíte prsty - patentovaný vynález britského kadeřníka Tima Binnigtna, více o jejich příběhu si přečtete zde.

 

  • Ultra jemný: minimální lámání vlasů, maximální lesk
  • Vhodný pro všechny typy vlasů, i ty prodlužované
  • Čím více jej ohýbáte tím více pruží.
  • Použijte na mokré nebo suché vlasy. Prostiskluzová rukojeť.
  • Antistatický a tepelně odolný do 80 °C
  • Praktické cestovní pouzdro

 

Kartáč na vlasy MANTA® je zkonstruován tak, aby vlasy snadno prokluzoval díky speciálnímu měkkému a mimořádně hladkému materiálu bez drsných hran, které by zadrhávaly, tahaly, zachycovaly nebo vytrhávaly vlasy.

 

Nová patentovaná technologie FLEXGUARD  ve spodní části kartáče umožňuje pohyb každé štětiny v rozsahu 360 stupňů, což brání dosažení meze namáhání způsobující poškození.

 

MANTA® je první kartáč na vlasy, který se tvaruje podle dlaně ruky a pokožky hlavy: díky této pružnosti vlasy méně napíná, uhlazuje a jemně rozčesává uzlíky.

 

manta-setrne rozcesavani

 

Způsob použití

Před použitím kartáč ohněte v rukou – čím více to budete dělat, tím bude pružnější.

Umístěte rukojeť mezi prsty, abyste získali maximální kontrolu a pohodlí.

Vibrační kartáč zapnete stiskem tlačítka, druhým stisknutím přepnete na vyšší rychlost a dalším stisknutím vibrace vypnete.

 

 

Proč Manta pulse?

  • Pulzy napomáhají lepšímu pronikání přípravkůcož znamená, že pokožka hlavy efektivněji vstřebá aplikovaná séra, krémy a další přípravky pro péči o pokožku hlavy.
  • Vibrační vlny pronikají hlouběji pro ošetření hlubších tkání pokožky hlavy.
  • Masážní účinek vibračního nástroje podporuje cirkulaci krve v pokožce a zlepšuje zásobování kyslíkem a živinami.
  • Vibrace pomáhá obnovit cirkulaci krve ve svalech a přivádí více čerstvých krvinek do této oblasti pro podporu procesu hojení.

 

Snímek obrazovky 2023-10-05 v 10.15.27

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naším hlavním cílem je dodat lidem sebevědomí, aby dokázali pečovat o své vlasy, aniž by způsobili jejich lámání a poškození. Kartáč na vlasy stejně jemný, jako byste používali konečky prstů novinka v domácí péči o vlasy.

Kadeřník, podnikatel a vynálezce Tim Binnington vytvořil kartáč na vlasy MANTA® pro svou manželku Dani, která přišla o vlasy v důsledku život ohrožující nemoci.

Když jí vlasy opět začaly růst, viděl, jak si je češe prsty, protože se bála, že si vlasy poškodí, pokud použije běžný kartáč na vlasy.

Během rekonvalescence Dani začala o svých zkušenostech psát blog. Když ji kontaktovalo stále více lidí se svými osobními příběhy, ať už šlo o vedlejší účinky léčby rakoviny nebo jen o to, že chtěli najít řešení potíží spojených se svým životním stylem nebo kosmetickými problémy, Tim si uvědomil, že na trhu chybí výrobek, který by skutečně chránil křehké, jemné a poškozené vlasy, ať už jejich příčina jakákoli. A tak vznikly silikonové hřebeny MANTA®.

 

manta-vyhody