Doprava nad 2500 Kč zdarma!
14 hodnocení

Hair Tonic

TONIKUM PROTI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

Skladem (> 5 ks)
Kód: 4.6
Značka: FacEvolution
1 490 Kč

KRÁSNÉ A ZDRAVÉ VLASY JSOU SYMBOLEM SÍLY, ENERGIE A ZDRAVÍ!


Vlasy jsou zrcadlem našeho životního stylu a zdravotního stavu. Velkou váhu v tom hrají i geny a hormonální balance. FacEvolution hairCARE HAIR TONIC pomáhá vlasům, aby si ponechaly svoji původní hustotu a sílu. Aktivní složkou je komplex peptidů obsahující AnaGainTM, jenž napomáhá posílit slabé vlasy. Vhodný pro muže i ženy.

 

hairCARE TONIC působí přímo na vlasové buňky, kde stimuluje růst vlasůprodlužuje jeho životní cyklus a bojuje proti vypadávání. U vrozeného vypadávání vlasů zabrání DHT testosteron tvorbě energetického buněčného procesu c-AMP, který je nezbytný pro metabolismus vlasových kořínků. To způsobí zkrácení periody růstu vlasů a životnosti vlasového kořínku, které vede k předčasnému vypadnutí.

Jestliže tímto způsobem dojde k odumření více kořínků, dochází poté k plešatění. To, co je ukotveno v našich genech, nemůže být zcela změněno. Může být ale zmírněno anebo ještě lépe přetvořeno, abychom dosáhli lepšího vzhledu a kondice vlasů.

Naše klinicky prověřené řešení pomáhá vyživovat folikuly (kořínky) vlasů, čímž zajišťuje plnější a silnější vlasy.

 

APLIKACE: po důkladném opláchnutí kondicionéru nebo balzámu vmasírovat do ručníkem osušené pokožky (NE do vlasů). Tonicum aplikujeme pouze do umyté vlasové pokožky.

MNOŽSTVÍ: 2 až 3 pumpičky pro cílenou aplikaci na problematická místa.

BALENÍ: 60 ml

KÚRA: 2-3 měsíce

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
AH Avatar autora dotaz na TONIKUM PROTI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ 5.11.2020 18:36
prosím o sdělení, zda se vrátí po ukončení aplikací růst vlasů a jejich "zmnožení" do původního stavu, tak jako při ukončení aplikace séra na růst řas a obočí??
Odpovědět

Značka FacEvolution byla založená v roce 2005 v Salzburku s cílem nabídnout ženám kvalitní inovativní kosmetiku, která dokáže přinést slibované výsledky.