Doprava nad 2500 Kč zdarma!
30 hodnocení

Hair Stim Capsules

KAPSLE PODPORUJÍCÍ RŮST VLASŮ

Skladem (> 5 ks)
Kód: 4.5
Značka: FacEvolution
600 Kč

Extrakt z jadérek prosa bojuje proti vypadávání vlasů

Hlavní účinné složky FacEvolution hairCARE kapslí jsou proso extrakt, pantothenát vápenatý, biotin, zinek a L-cystin. Kombinace těchto ingrediencí nejen zlepšuje růst vlasů min. o 15 %, ale dochází také k viditelnému zlepšení kvality vlasů.

 

APLIKACE: 1x až 2x denně.

MNOŽSTVÍ: 1 tobolka užít vnitřně a zapít.

BALENÍ: v sadě hairCARE je jedno balení po 30 tobolkách

KÚRA: 1-2 měsíce

Užívejte 1 tabletu denně. Při urgentní alopecii užívejte 1 tabletu ráno a 1 tabletu večer.

 

Nedostatečné zásobování vlasů živinami vede k smrti vlasových folikulů. To může mimo jiné extraktsemen prosa neutralizovat. Jádra jáhel jsou přirozeným zdrojem oxidu křemičitého, který je zásadní pro posílení struktury vlasů a nehtů a zásadní pro jejich pružnost a pevnost. Kromě toho, oxid křemičitý, je důležitou součástí keratinu.

Výsledkem je, že vlasy rostou od kořínku silnější a rostou opakovaně.

V non-reprezentativní pilotní studii žen bylo asi po půl roce testování zjištěno, že tloušťka vlasů u těchto žen, díky právě extraktu z prosa, vrostla o 15%.

 

V souhrnu lze konstatovat, že dostatečný přísun biotinu, aminokyseliny L-cystein a L-methioninu a stopových prvků zinku, mědi, železa a křemíku - součást vysoce účinného extraktu semen prosa je nejlepším preventivním řešením vypadávání vlasů v oblasti ortomolekulární medicíny.

 

Obsah 30 tablet

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Značka FacEvolution byla založená v roce 2005 v Salzburku s cílem nabídnout ženám kvalitní inovativní kosmetiku, která dokáže přinést slibované výsledky.