Doprava nad 2500 Kč zdarma!
9 hodnocení

HairCARE 4 v 1

SADA NA OBNOVU VLASŮ

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 4.2
Značka: FacEvolution
3 500 Kč
Kategorie: PÉČE O VLASY
Položka byla vyprodána…

Řešení od FacEvolution

KRÁSNÉ A ZDRAVÉ VLASY JSOU SYMBOLEM SÍLY, ENERGIE A ZDRAVÍ!

SADA PRO OBNOVENÍ RŮSTU A REGENERACE VLASŮ V KAŽDÉM VĚKU!

Vlasy jsou zrcadlem našeho životního stylu a zdravotního stavu. Velkou váhu v tom hrají i geny a hormonální balance.

 

hairCARE HAIR TONIC – Anti Aging Formula

hairCARE TONIC působí přímo na vlasové buňky, kde stimuluje růst vlasu, prodlužuje jeho životní cyklus a bojuje proti vypadávání. U vrozeného vypadávání vlasů zabrání DHT testosteron tvorbě energetického buněčného procesu c-AMP, který je nezbytný pro metabolismus vlasových kořínků. To způsobí zkrácení periody růstu vlasů a životnosti vlasového kořínku, které vede k předčasnému vypadnutí. Jestliže tímto způsobem dojdemk odumření více kořínků, dochází poté k plešatění.

To, co je ukotveno v našich genech, nemůže být zcela změněno. Může být ale zmírněno anebo ještě lépe přetvořeno, abychom dosáhli lepšího vzhledu a kondice vlasů. Naše klinicky prověřené řešení pomáhá vyživovat folikuly (kořínky) vlasů, čímž zajišťuje plnější a silnější vlasy. 

FacEvolution hairCARE HAIR TONIC pomáhá vlasům, aby si ponechaly svoji původní hustotu a sílu. Aktivní složkou je komplex peptidů obsahující AnaGainTM, jenž napomáhá posílit slabé vlasy. Vhodný pro muže i ženy.

 

hairCARE ACTIVE SCHAMPOO (peeling)

Příprava vlasů pro aplikaci hair TONIC

FacEvolution hairCARE ACTIVE SCHAMPOO neobsahuje sulfáty a je tedy vhodný pro každodenní mytí vlasů. Obsahuje aktivní látku AnaGainTM, jež je klinicky prověřena tím, že zastavuje vypadávání vlasů, stimuluje k novému růstu a zlepšuje sílu a hustotu vlasů.

  • Vhodný pro muže i ženy.
  • Řeší problematiku vypadávání a řídnutí vlasů.

 

hairCARE  ACTIVE CONDITIONER

Ochrana a zlepšení kondice vlasů

Facevolution hairCARE ACTIVE CONDITIONER šetrně pečuje o vlasy, dodá jim více objemu a síly. Hydrolyzované hedvábí působí na vlasy antistaticky, zvlhčuje je. Vlasy se poté lépe rozčesávají.

Extrakty z citrusů a jablka posilují a zpevňují každý vlas. Aktivní složka komplexu biomimetického peptidu a biochaninu A je významnou prevencí proti vypadávání vlasů, která zároveň vlas posiluje, vyživuje a dodává oslnivý lesk.

 

 hairCARE HAIRSTIM CAPSULES

Objevená nová kombinace podporující růst vlasů

Hlavní účinné složky FacEvolution hairCARE kapslí jsou proso extrakt, pantothenát vápenatý, biotin, zinek a L-cystin. Kombinace těchto ingrediencí nejen zlepšuje růst vlasů min. o 15% ale i dochází i k viditelnému zlepšení kvality vlasů.

Užívejte 1 tabletu denně. Při urgentní alopecii užívejte 1 tabletu ráno a 1 tabletu večer.

V sadě jsou 2 balení kapslí

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
IH Avatar autora 6.2.2021 17:34
Je mi líto (mě, peněz, snahy, nadějí), ale po 6 týdnech žádné zlepšení kvality ani padavosti vlasů. Šampón nedělá pěnu, tedy se špatně rozprostírá na celou hlavu. Condicionér nezpůsobí lepší rozčesání, vlasy jsou jedna koudel. Vitamíny proti padání vlasů? Nevím, vlasy padají, děsí mě i mou rodinu. (Šampón jde z butilky mačkat tak pomalu, ztuha. A pak kondicionér zas tak řídký, snadno vyteče více, než je potřeba.)
Odpovědět

Značka FacEvolution byla založená v roce 2005 v Salzburku s cílem nabídnout ženám kvalitní inovativní kosmetiku, která dokáže přinést slibované výsledky.