Doprava nad 2500 Kč zdarma!
12 hodnocení

HairCARE 4 v 1

SADA NA OBNOVU VLASŮ

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 4.2
Značka: FacEvolution
3 500 Kč
Kategorie: PÉČE O VLASY
Položka byla vyprodána…

Řešení od FacEvolution

KRÁSNÉ A ZDRAVÉ VLASY JSOU SYMBOLEM SÍLY, ENERGIE A ZDRAVÍ!

SADA PRO OBNOVENÍ RŮSTU A REGENERACE VLASŮ V KAŽDÉM VĚKU!

Vlasy jsou zrcadlem našeho životního stylu a zdravotního stavu. Velkou váhu v tom hrají i geny a hormonální balance.

 

hairCARE HAIR TONIC – Anti Aging Formula

hairCARE TONIC působí přímo na vlasové buňky, kde stimuluje růst vlasu, prodlužuje jeho životní cyklus a bojuje proti vypadávání. U vrozeného vypadávání vlasů zabrání DHT testosteron tvorbě energetického buněčného procesu c-AMP, který je nezbytný pro metabolismus vlasových kořínků. To způsobí zkrácení periody růstu vlasů a životnosti vlasového kořínku, které vede k předčasnému vypadnutí. Jestliže tímto způsobem dojdemk odumření více kořínků, dochází poté k plešatění.

To, co je ukotveno v našich genech, nemůže být zcela změněno. Může být ale zmírněno anebo ještě lépe přetvořeno, abychom dosáhli lepšího vzhledu a kondice vlasů. Naše klinicky prověřené řešení pomáhá vyživovat folikuly (kořínky) vlasů, čímž zajišťuje plnější a silnější vlasy. 

FacEvolution hairCARE HAIR TONIC pomáhá vlasům, aby si ponechaly svoji původní hustotu a sílu. Aktivní složkou je komplex peptidů obsahující AnaGainTM, jenž napomáhá posílit slabé vlasy. Vhodný pro muže i ženy.

 

hairCARE ACTIVE SHAMPOO (peeling)

Příprava vlasů pro aplikaci hair TONIC

FacEvolution hairCARE ACTIVE SCHAMPOO neobsahuje sulfáty a je tedy vhodný pro každodenní mytí vlasů. Obsahuje aktivní látku AnaGainTM, jež je klinicky prověřena tím, že zastavuje vypadávání vlasů, stimuluje k novému růstu a zlepšuje sílu a hustotu vlasů.

  • Vhodný pro muže i ženy.
  • Řeší problematiku vypadávání a řídnutí vlasů.

 

hairCARE  ACTIVE CONDITIONER

Ochrana a zlepšení kondice vlasů

Facevolution hairCARE ACTIVE CONDITIONER šetrně pečuje o vlasy, dodá jim více objemu a síly. Hydrolyzované hedvábí působí na vlasy antistaticky, zvlhčuje je. Vlasy se poté lépe rozčesávají.

Extrakty z citrusů a jablka posilují a zpevňují každý vlas. Aktivní složka komplexu biomimetického peptidu a biochaninu A je významnou prevencí proti vypadávání vlasů, která zároveň vlas posiluje, vyživuje a dodává oslnivý lesk.

 

 hairCARE HAIRSTIM CAPSULES

Objevená nová kombinace podporující růst vlasů

Hlavní účinné složky FacEvolution hairCARE kapslí jsou proso extrakt, pantothenát vápenatý, biotin, zinek a L-cystin. Kombinace těchto ingrediencí nejen zlepšuje růst vlasů min. o 15% ale i dochází i k viditelnému zlepšení kvality vlasů.

Užívejte 1 tabletu denně. Při urgentní alopecii užívejte 1 tabletu ráno a 1 tabletu večer.

V sadě jsou 2 balení kapslí

 

Momentálně dochází ke změně designu obalů produktů a proto se může vzhled obalů jednotlivých produktů lišit, nemá to však žádný vliv na obsah balení a jeho funkci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Značka FacEvolution byla založená v roce 2005 v Salzburku s cílem nabídnout ženám kvalitní inovativní kosmetiku, která dokáže přinést slibované výsledky.