Doprava nad 2500 Kč zdarma!

Husté a dlouhé řasy

Husté a dlouhé řasy jsou prostě sexy. Symbolizují ženskou smyslnost, krásně dotváří pohled a dávají očím ten správný šmrnc. Mužům se líbí, když na ně ženy svůdně mrkají – ideálně mají-li řasy své, tedy přirozené. Bohužel, ne každému je v tomhle shůry dáno.

Nezdravé návyky ničí krásu

Pokud jsou řasy často prodlužovány a přetěžovány nekvalitní kosmetikou, mají sklony k vypadávání. Nesvědčí jim ani drsné nebo nedostatečné odličování, natáčení, nevhodné kleštičky, ale i chronický stres, který oslabuje folikuly, ze kterých vyrůstají. Ačkoli se stavbou i složením podobají chlupům a vlasům, a stejně tak se po čase obnovují, lze jim co do krásy a kvality pomoci aplikací růstových sér. Pokud je dané sérum navíc ještě multifunkční a lze ho použít i na obočí, o to je to lepší.

Jedním z takových je sérum na řasy hairPLUS od německé firmy FacEvolution, což je moderní přípravek obsahující komplex vysoce účinných bio peptidů, které řasy dokážou prodloužit, zahustit a zlepšit jejich kvalitu. Vitaminy A, C, E, pantenol a výtažky z květů zajišťují přenos aktivních látek a výživu očního okolí a obočí. A to dřív, než řeknete švec.

Jak dlouho čekat?

Prokazatelný růstový efekt je znatelný již za 4 až 6 týdnů, na což poukázaly klinické studie. Jejich výsledky jasně hovoří o tom, že k maximálnímu nárůstu délky řas dochází právě během tohoto období, a to až o 40–45 % jejich původní délky. Sérum přitom stačí použít jpouze 1x denně – na odlíčenou oblast, ke kořínkům po celém horním víčku, nebo na již zmíněné obočí. Tyčinka o velikosti řasenky zároveň zvýrazňuje barevný pigment, snadno se nanáší, okamžitě se vstřebává, podporuje permanentní make-up a zároveň se může pochlubit zdravotní nezávadností.

 

FAQ

Salony versus domácí použití

Cena séra na řasy hairPLUS je 2 280 Kč, což vyvolává otázku, jak moc se tahle investice vyplatí. Prodlužování řas v kosmetických salonech obvykle vychází na 2 200 korun, přičemž po první aplikaci se doporučuje doplnění (po zhruba 2–5 týdnech). To přijde na dalších 600 až 900 korun. Sérum, které vaše vlastní řasy promění v klenot, z toho vychází o poznání lépe. Při pravidelném používání jedno balení o obsahu 4,5 ml vydrží 6 až 10 měsíců. No a pokud chcete své řasy posílit ještě než sundáte umělé řasy tak můžete, sérum hairPLUS není na olejové bázi a lepidlu tak nevadí.

 

Sérum na řasy si můžete objet na našem e-shopu www.skinso.cz

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení