Doprava nad 2500 Kč zdarma!

Husté a dlouhé řasy

Husté a dlouhé řasy jsou prostě sexy. Symbolizují ženskou smyslnost, krásně dotváří pohled a dávají očím ten správný šmrnc. Mužům se líbí, když na ně ženy svůdně mrkají – ideálně mají-li řasy své, tedy přirozené. Bohužel, ne každému je v tomhle shůry dáno.

Nezdravé návyky ničí krásu

Pokud jsou řasy často prodlužovány a přetěžovány nekvalitní kosmetikou, mají sklony k vypadávání. Nesvědčí jim ani drsné nebo nedostatečné odličování, natáčení, nevhodné kleštičky, ale i chronický stres, který oslabuje folikuly, ze kterých vyrůstají. Ačkoli se stavbou i složením podobají chlupům a vlasům, a stejně tak se po čase obnovují, lze jim co do krásy a kvality pomoci aplikací růstových sér. Pokud je dané sérum navíc ještě multifunkční a lze ho použít i na obočí, o to je to lepší.

Jedním z takových je sérum na řasy hairPLUS od německé firmy FacEvolution, což je moderní přípravek obsahující komplex vysoce účinných bio peptidů, které řasy dokážou prodloužit, zahustit a zlepšit jejich kvalitu. Vitaminy A, C, E, pantenol a výtažky z květů zajišťují přenos aktivních látek a výživu očního okolí a obočí. A to dřív, než řeknete švec.

Jak dlouho čekat?

Prokazatelný růstový efekt je znatelný již za 4 až 6 týdnů, na což poukázaly klinické studie. Jejich výsledky jasně hovoří o tom, že k maximálnímu nárůstu délky řas dochází právě během tohoto období, a to až o 40–45 % jejich původní délky. Sérum přitom stačí použít jpouze 1x denně – na odlíčenou oblast, ke kořínkům po celém horním víčku, nebo na již zmíněné obočí. Tyčinka o velikosti řasenky zároveň zvýrazňuje barevný pigment, snadno se nanáší, okamžitě se vstřebává, podporuje permanentní make-up a zároveň se může pochlubit zdravotní nezávadností.

 

FAQ

Salony versus domácí použití

Cena séra na řasy hairPLUS je 2 280 Kč, což vyvolává otázku, jak moc se tahle investice vyplatí. Prodlužování řas v kosmetických salonech obvykle vychází na 2 200 korun, přičemž po první aplikaci se doporučuje doplnění (po zhruba 2–5 týdnech). To přijde na dalších 600 až 900 korun. Sérum, které vaše vlastní řasy promění v klenot, z toho vychází o poznání lépe. Při pravidelném používání jedno balení o obsahu 4,5 ml vydrží 6 až 10 měsíců. No a pokud chcete své řasy posílit ještě než sundáte umělé řasy tak můžete, sérum hairPLUS není na olejové bázi a lepidlu tak nevadí.

 

Sérum na řasy si můžete objet na našem e-shopu www.skinso.cz