Doprava nad 2500 Kč zdarma!

Letní trendy v líčení

Dlouhé, delší a nejdelší…ano hlavní roli hrají řasy! Trendem letošního léta jsou dlouhé a výrazné řasy. Existují 3 způsoby, jak toho docílit.

První a nejsnadnější variantou je, že máte svoje přírodní, dlouhé a výrazné řasy. Bohužel takových šťastných žen není mnoho. Tak budeme pokračovat u těch, které příroda neobdarovala dokonalými řasami.

Druhý způsob, jak docílit efektu dlouhých a výrazných řas je nanášení volume řasenky stále dokola a dokola. Efekt nemusí být ale vždy perfektní. V případě nekvalitní řasenky se můžete dočkat žmolků nebo černých kruhů pod očima. Za nás je ideálním řešením růstové sérum na řasy. Díky růstovému séru budou vaše řasy krásně přirozeně dlouhé a pevné. Potom stačí jen nanést vaši oblíbenou řasenku a výsledným efektem jsou právě ony trendy výrazné řasy.

Procházeli jsme několikery recenze na séra na řasy a pokud nechcete ztrácet čas zkoušením různých sér na řasy, tak za nás se vyplatí vsadit na ověřenou jistotu – sérum na růst řas FacEvolution hairPLUS od firmy Skinso. Toto sérumna řasy je na našem trhu již více než 10 let a má hromadu pozitivních recenzí.

Takže za nás jasný návod, jak být letos v létě trendy! Začnete již teď používat sérum na řasy FacEvolution hairPLUS a v létě budete jako mrkací panenka.

 

Ještě jeden tip: Před dovolenou navštivte svoji kosmetičku a nechte si řasy nabarvit. Pro super efekt dokonalých řas doporučujeme lashlifting (natočení řas). Po této proceduře bude už i řasenka zbytečná!