Doprava nad 2500 Kč zdarma!

Ideální vánoční dárek pro ženu? Krásné řasy!

Ideální vánoční dárek pro ženu? Krásné řasy!

Říjen je skoro za námi a Vánoce se neúprosně blíží. Je tak akorát čas hledat dárek svým blízkým. Ale vymýšlení dárků je mnohem složitější úkol, než se na první pohled může zdát. Buď máte pocit, že obchody přímo překypují super věcičkami, a vy nevíte, co z toho vybrat jako dárek, anebo se vám zdá, že všichni mají všechno a nic víc nepotřebují. Pokud si nevíte rady, co darovat vaší mamince, sestře, kamarádce, přítelkyni, manželce či jiné ženě, máme pro vás skvělý tip. Nadělte jí k Vánocům krásné a dlouhé řasy!

vánoční-darek-pro-zenu

Vánoční dárek pro ženu v podobě krásných a dlouhých řas

Sérum na řasy jako dárek pro každou ženu

Sérum na řasy hairPLUS od německé značky FacEvolution je perfektním dárkem pro ženu. Jedná se o nejprodávanější sérum na řasy v ČR. hairPLUS vyživuje řasy a podporuje jejich přirozený růst. Jeho růstový efekt se projeví už za 4 týdny, takže na vlastní dlouhé a husté řasy nemusí čekat dlouho. Krásných řas může docílit jednoduše a z pohodlí domova. Každá žena takový dárek jistě ocení.

Dárek, který zaručeně funguje

Díky FacEvolution hairPLUS si ženy mohou prodloužit řasy samy bez nutnosti lepení umělých řas. Nejen, že umělé řasy jsou nepraktické, ale mohou zapříčinit zánět kůže mezi řasami a použité lepidlo někdy vyvolává alergickou reakci. Sérum na řasy hairPLUS je 100% účinné a neobsahuje žádné hormony a léčiva. Také nezpůsobuje žádné nežádoucí vedlejší účinky. Umělé řasy navíc vydrží 1-2 měsíce a pak je třeba je vyměnit. Balení hairPLUS 4,5 ml vydrží 6-10 měsíců, a proto se vyplatí i po finanční stránce.

Veganská alternativa Nuvega lash

K hairPLUS existuje i alternativa, a to sérum Nuvega lash. To má veganský certifikát a stejně jako hairPLUS není testováno na zvířatech a při jeho užívání nedochází k nežádoucím účinkům. Výsledek séra se dostaví již po 6. týdnu. Růstové sérum Nuvega lash mohou užívat i těhotné a kojící ženy.

Nyní si už nemusíte lámat hlavu nad vánočním dárkem pro ženu. Sérum FacEvolution hairPLUS či veganské sérum Nuvega lash pro dlouhé a husté řasy je pro ni ideálním dárkem pod stromeček.

vánoční-darek-pro-zenu.jpg

Tip na vánoční dárek pro ženu - sérum na řasy