Doprava nad 2500 Kč zdarma!

Odličování s Make Up Radierer

Jaký je rozdíl mezi odličovacími produkty od Make Up Radierer a běžným odličovacím ubrouskem? 

Snímek obrazovky 2021-09-03 v 10.09.20

 

Buďme upřímní: Jen velmi málo z nás si užívá večerní přesouvání z gauče do koupelny, abychom si z obličeje odstranili make up. Hlavně to udělat rychle. Mnoho žen sáhne po odličovacích ubrouscích. Ve většině případů to ale pokožce vůbec neprospívá. V tomto článku si vysvětlíme proč tomu tak je a proč je lepší použít odličovací produkty od Make Up Radierer.

Problém odličovacích ubrousků je ten, že obličej důkladně nečistí. Spíše jen setřou make up, ale neodstraní všechny nečistoty, které pak ucpávají póry. Konvenční odličovací ubrousky navíc obsahují chemické přísady, jako je silikon a konzervační látky, které pokožku vysušují a dráždí. A vzhledem k použitým materiálům nejsou ani moc ekologické - jejich rozklad v přírodě trvá 1 - 5 let.

S odličovacími produkty od Make Up Radierer jsou tyto problémy minulostí. S ručníčkem z mikrovlákna potřebujete pouze vlažnou vodu - další odličovací přípravky už nepotřebujete. Geniální účinek Make Up Radierer spočívá ve speciální struktuře vláken. Miliony jemných vláken, 20x tenčích než vlas a uspořádaných do tvaru písmene x, pronikají hluboko do pórů. Dokonce odstraní i voděodolný make up a důkladně vyčistí obličej. Jsou velmi jemné a vhodné i na citlivou pokožku kolem očí. Originální odličovací produkty od Make Up Radierer jsou zároveň skutečným produktem s nulovým odpadem. Můžete je používat znovu a znovu po dlouhou dobu a již nepotřebujete žádné další přípravky na odličování.

Snímek obrazovky 2021-09-03 v 10.17.05

 

Mikrovlákno není jen mikrovlákno

„Mikrovlákno? Čistící hadříky! “- to není tak jednoduché. Čisticí hadříky z mikrovlákna se však velmi liší od odličovacích ručníčků Make Up Radierer. Rozdíly nejsou vždy viditelné pouhým okem. Vlákna čisticích hadříků jsou obvykle silnější a uspořádána do smyčky. Proniknutí do drobných pórů tak není možné. Používejte tak jen produkty, které jsou určené k  čištění pokožky. Produkty Make Up Radierer byly dermatologicky testovány.

 

Chcete vyzkoušet?

Snímek obrazovky 2020-07-01 v 11.15.15                   make-up-radierer-single-pads-white-1358873-en