Doprava nad 2500 Kč zdarma!

TIP na krásné, dlouhé vlastní řasy a snadné odlíčení

Skvělé vychytávky, které by určitě neměly chybět žádné z vás, kdo toužíte po dokonalém a přirozeném vzhledu a jednoduchém odličování.

Každá z nás si jistě přeje mít krásné a dlouhé řasy. To se však často neobejde bez neustálých návštěv kosmetických salonů a pravidelného lepení umělých řas.

Jde to však i jinak a mnohem snadněji!

unnamed

Sérum na řasy HairPLUS od německé firmy FacEvolution je přírodní přípravek bez hormonů, který řasy prodlouží, zahustí a celkově zlepší jejich kvalitu. HairPLUS je nejprodávanější sérum na řasy v ČR. Při denní aplikaci budou tvé vlastní řasy výrazně delší a hustší již během 4-6 týdnů.

Stačí pak jen skočit ke kosmetičce, která řasy nabarví. Už žádná rozmazaná řasenka. Klidně tě můžou hodit do vody a budeš stále úžasná.

No a večer? Stačí přejet párkrát řasenkou a tomu pohledu nikdo neodolá!

Navíc ušetříš spoustu času a taky peněz za pravidelné lepení umělých řas.

 

Sérum na řasy HairPLUS je zkrátka perfektní, že? 

 

743075A0-7426-4AEA-A168-2B0A8F18BFB9
Díky další vychytávce, kterou bychom ti rádi představili, budeš mít dokonale odlíčenou pleť snadno a rychle. 
Odličovací rukavičky Make Up Radierer jsou totiž zkrátka úžasné. Každý, kdo je vyzkoušel, je nadšený (včetně Agáty Hanychové - video). Jsou lehoučké, hebké a příjemné na dotek.

Stačí je namočit do vlažné vody a odlíčíš s nimi bez problému i voděodolnou řasenku.

 

Navíc díky nim budeš eco-friendly, protože už nemusíš kupovat odličovací přípravky a jednorázové čistící tampóny, a tak ušetříš nejen svůj čas, peníze a prostor v kosmetické taštičce, ale budeš také šetrná k životnímu prostředí, což je super. Rukavičky pak jen za 1 minutku přepereš v ruce (lze použít i trochu mýdla) a můžeš je používat zase dál. Po více použitích jen doporučujeme vyprat v pračce na 40°C.

 

Obě tyto super vychytávky, jak sérum na řasy HairPLUS, tak odličovací rukavičky Make Up Radierer, jsme si pro tebe připravili ve výhodném balíčku za skvělou cenu


Tento letní balíček je prostě TOP!

 

arrow

IMG_9257