Doprava nad 2500 Kč zdarma!

Malé vlákno, velký dopad

Malé vlákno, velký dopad

Mikrovlákno je již dlouho známé jako čisticí hadřík se skvělými vlastnostmi, ale co přesně je to mikrovlákno a jak se dostalo do naší péče o pleť?

Jak název napovídá, mikrovlákno je velmi malé, jemné vlákno.

Mikrovlákna jsou syntetická vlákna 20x jemnější než lidské vlasy. Jejich jemnost umožňuje uspořádat mnoho vláken na velmi malém prostoru. Výsledný materiál je tak velmi hustý.

Typickými materiály používanými při výrobě tkanin z mikrovláken jsou polyester, nylon, akryl nebo celulóza. Naše odličovací produkty jsou vyrobeny ze 100% polyesteru.

Mezi výhody mikrovláken patří jejich načechraný, měkký povrch, vysoká nasákavost a schopnost velmi rychle uschnout.

743075A0-7426-4AEA-A168-2B0A8F18BFB9

Vyzkoušela i Agáta Hanychová

 

Otřete a pryč

Materiály z mikrovláken mají široké spektrum použití: mohou být použity na čisticí hadříky do domácnosti nebo na výrobu oděvů. Ale v Celina Blush si uvědomili, že jsou skutečně zázračným pomocníkem při čištění obličeje. Upravili zázračný materiál z mikrovlákna pro jemnou pokožku obličeje a tím způsobili revoluci v péči o obličej. Zrodila se Make Up Radierer.

Použití ručníčků a rukaviček z mikrovlákna je velmi jemná a šetrná forma čištění. Díky tomu jsou vhodné pro citlivé typy pleti, alergiky i odličování citlivého očního okolí.

Ultra jemná vlákna naších odličovacích ručníčků se dostanou do každého póru a doslova vysají poslední zbytky nečistot, make-upu a dokonce i voděodolnou řasenku. Fungují tak spolehlivě, že nahrazují odličovací ubrousky, vatové tamponky, odličovačí vody a tonika.

Infobilder_Mikro_large

 

Je ale důležité vybrat ten správný 

Za žádných okolností byste neměli používat obyčejný hadřík z mikrovláken do domácnosti, i když rozdíl nelze vidět pouhým okem, pro péči o pokožku jsou vhodné pouze hadříky z mikrovláken speciálně vyvinuté pro čištění pokožky. 

Naše odličovací ručníčky a rukavičky jsou vyrobené v té nejvyšší kvalitě. Jejich snášenlivost s pokožkou byla dermatologicky testována. Kromě toho vlákna speciálně uspořádáváme, aby se nezachytávala o řasy, ale dokonale vyčistila póry do hloubky.

MakeUp_Radierer_Pink_Wasserhahn_grande 

Čisticí hadřík také vyžaduje péči

Mikrovlákno je odolný materiál a vydrží velmi dlouho. Aby to tak zůstalo, musíte se o něj správně starat. Po každém použití ručníčky nebo rukavičky vypláchněte teplou vodou a nechte uschnout. Podle potřeby můžete prát v pračce na 40 °C s běžným pracím prostředkem (pozor: bez aviváže). Tkaniny z mikrovláken nemají rády teplo, takže by neměly přijít do sušičky. Díky své zvláštní povaze však velmi rychle schnou na vzduchu a jsou ihned po odstřeďování v pračce opět připraveny k použití.  

 

Produkty od Celina Blush pro vás máme ve 2 variantách

 

Make Up Radiere Glove

Snímek obrazovky 2020-07-01 v 11.15.15

Make Up Radierer - zimní edice

MakeUp_Radierer_Eisblau_1_2000x                 

 

 

★ ★ ★ 100% spokojenost zákazníků ★ ★ ★ 100% účinnost ★ ★ ★ 100% potvrzené reference ★ ★ ★ 100% spokojenost zákazníků ★ ★ ★ 100% účinnost ★ ★ ★ 100% potvrzené reference ★ ★ ★ 100% spokojenost zákazníků ★ ★ ★ 100% účinnost ★ ★ ★ 100% potvrzené reference
Skutečné výsledky
opravdoví lidé
loading..
 
 
Nakupovat podle kategorie
loading..
Vyzkoušeno a otestováno vámi
100% záruka výsledků
loading..
 
 
Produkty od skinso.cz
otestovaly a doporučují:
doporucuji-1 doporucuji-2
Blog
loading..