Doprava nad 2500 Kč zdarma!

Tip na skvělý dárek pro ženy

Snímek obrazovky 2020-10-15 v 9.50.00Začíná prosinec, všichni šílí pod tlakem všech měnících se COVID opatření, ale krása žen je věčná a nestojí ji v cestě ani karanténa.

Jen nás to stojí více úsilí. Nesvěřit se odborníkovi a dělat všechny “beauty rituály” samy.

Ještě tu máme také roušky, se kterými se budeme muset ještě asi na dlouhé období naučit žít. Vadí nám při mluvení, vadí nám při dýchání a vadí i naší pleti. Péči o ni se musíme intenzivně věnovat.

Výrazné líčení rtů momentálně nemá smysl - o to víc můžeme zaměřit pozornost na oči. Pojďme se soustředit na řasy. Krásné, dlouhé řasy nyní potřebujeme víc než kdy jindy. S nimi budete mít i doma na gauči pocit, že jste si na svém vzhledu dala záležet.

Lepení umělých řas je stále velmi populární, ale…co teď? Nejedna žena je zoufalá, protože tato “disciplína” je momentálně také nedostupná. Opthalmologové řeší velmi často alergické reakce na lepidla, dermatologové zase časté záněty jemné kůže mezi řasami, které způsobuje nedokonalé odlíčení, které není s umělými řasami možné a také přetěžování řas nalepením umělého materiálu.

Že jste si lepily řasy roky a teď nemůžete?

Máme pro vás řešení. Růstové sérum pro řasy a obočí hairPLUS FacEvolution. Aplikací tohoto tekutého séra docílíte v pohodlí domova krásných dlouhých řas.

101409844_246711266561994_503096835372482560_n

Nenabádáme vás k bezmyšlenkovité konzumaci produktů kosmetického průmyslu. Chtěly bychom odradit i od bezbřehého utrácení. Jakýkoliv nákup si řádně promyslete a uskutečněte ho, jen pokud si dovedete představit, že daný produkt budete používat znovu a znovu. hairPLUS FacEvolution budete!!! Neobsahuje žádná léčiva ani hormonální látky, ale jeho receptura je dokonalá, BIO a výsledek 100%.

Vzdělávejte se a nebojte se klást prodejcům různých růstových sér otázky dříve, než si od nich produkt pořídíte. Tím, kde utratíte své peníze, vyjadřujete i svůj postoj. Koupí hairPLUS FacEvolution investujete nejen do krásného vzhledu, ale i do svého zdraví, které neohrožujete!

Ještě nemáte vánoční dárek pro někoho milovaného? hairPLUS FacEvolution nyní můžete pořídit za vánočních 1.990,- a můžete si užívat ADVENT, který je obdobím klidu a míru, radovat se a být s těmi, které máte na celém světě nejraději. I když jste na….home office :-)

arrow

Snímek obrazovky 2020-10-14 v 17.54.24