Doprava nad 2500 Kč zdarma!

Vítej babí léto!

Vítej babí léto!

Za pestrými barvami indiánského léta nemusíte cestovat za moře, stačí se vydat kamkoliv do přírody. Nejbarevnější období v roce nastává v říjnu.

 

Pokud vás přepadly chmury z toho, že léto skončilo, nezoufejte! Do šatníku se dostává babí léto. Dovolí vám rozloučit se s letními kousky a plynule splynout s přírodou.

Ani kosmetické taštičky by neměly zůstat bez cenzury. Hydratační přípravky byste měla doplnit o výživnější, pro líčení si pořídit odstíny zlaté a temně fialové a největší pozornost věnovat upravenému obočí a přírodním dlouhým řasám.

Klára_bez řasenky

 

Elixír krásy pro řasy a obočí

Růstové sérum na řasy a obočí je kosmetický zázrak, díky kterému podzimu mile ráda otevřete dveře. Pokud vám příroda nenadělila řasy jako mrkací panence a vaše obočí vám nemilosrdně připomíná všechny hříchy v podobě do úzka vytrhaného tvaru, sáhněte po profesionálním pomocníkovi hairPLUS FacEvolution. Toto sérum na řasy dokáže nejen opravit nepravidelnosti tvaru a hustoty obočí, ale také extrémně prodlouží a zahustí vaše řasy. Navíc svým složením odpovídá preciznosti německých laboratoří - žádné parabeny, žádná léčiva a žádné hormonální látky. Jen 100% účinná receptura, která ovlivňuje všechny tři růstové fáze řas.

 

Jaké jsou růstové fáze?

1. Aktivní

Celý cyklus životnosti řasy se pohybuje kolem 90-100 dnů. V první růstové fázi, tzv. anagenní, řasy rostou do délky. Toto období trvá 30-45 dnů, což je půlka životního období řasy. Délka každé řasy závisí na délce této fáze. Růstové sérum na řasy hairPLUS přináší řase v této fázi ty nejintenzivnější molekuly ve správném množství, ty tuto fázi výrazně prodlouží, a řasa tak dorůstá do svého maxima.

2. Přechodná

Následuje druhá růstová fáze, tzv. katagenní, která trvá zhruba 2-3 týdny. Během této doby se růst řasy běžně zastavuje a folikuly řas se začnou zmenšovat. Sérum na řasy hairPLUS však folikuly dále vyživuje a ovlivní tak metabolismus řas takže i v této fázi stále dorůstají.

3. Klidová

Růstová fáze, telogenní je charakteristická vypadáváním řas. I toto období trvá cca 2-3 týdny. Sérum na řasy hairPLUS FacEvolution ovlivní velikost folikul, které udrží i extrémně dlouhou řasu, aniž by vypadla. Sérum na řasy a obočí hairPLUS zajistí řasám maximální délku, objem i zpevnění. 

Padání listí, i klesající teploty za oknem si tak budeme moci vychutnávat s uhrančivým pohledem.

Pro více informací navštivte www.skinso.cz

HairPlus_3