Doprava nad 2500 Kč zdarma!

Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky - péče o řasy!

 

Nejlepší dárky jsou ty, které nám mohou sloužit ještě dlouho. Přinesou nám radost jak při rozbalování, tak i při jejich používání. Pokud hledáte právě takový dárek pro svou přítelkyni, maminku či kamarádku, máme pro vás ideální řešení. Vyberte si jedno z námi nabízených růstových sér na řasy a darujte tak svým blízkým dlouhé a krásné řasy.

 

NUVEGA lash sérum je tu pro ty, kteří chtějí dbát nejen o svou krásu, ale rovněž jim není lhostejné životní prostředí. Zcela veganské, netestované na zvířatech, takže můžete potěšit i těhotné či kojící.

 

blobid1

 

Sérum na růst řas hairPLUS  doporučují i známé osobnosti. Vysoce kvalitní růstové sérum, které zajistí husté krásné řasy a obdarovaná si na vás tak vzpomene při každém pohledu do zrcadla.

 

blobid0

 

 

Pokud jste si z výše zmíněných nevybrali ten pravý dárek, nebo například chcete někoho potěšit pouze drobností či si nejste jisti, zda by využili růstová séra, můžete sáhnout po růstové řasence hairPLUS XXL Mascara. Zajistí krásné dlouhé řasy a růstové sérum, které také obsahuje, aplikujete přímo při líčení. Další možností můžou být také oční linky hairPLUS eyeliner, které nabízíme v 5 různých barvách. Oční linky obsahují také peptidové růstové sérum na řasy, takže řasy při líčení i vyživí. 

 

spolu

 

Šťastnou ruku při výběru i líčení!