Doprava nad 2500 Kč zdarma!

Novinky

Rozdáme vám 50 sér na řasy hairPLUS!

Skvělá příležitost pro naše věrné zákaznice jak získat sérum na řasy hairPLUS zadarmo!

Natočte nám krátkou video recenzi, kde ukážete produkt a vaše řasy. Video musí být kvalitní a ostré, ve formátu 1920 x 1080 px.

Pro inspiraci se podívejte na video 

od Moniky :)

1U4A0233

 

Sérem hairPLUS odměníme prvních 50 z vás a deadline pro zaslání videa je 31. březen 2024.

Vaše videa posílejte na e-mail petra@skinso.cz

www.skinso.cz

 

Plesové líčení

Plesové líčení kde prim hrají výrazné oči

 

Základem plesového make-upu je zdravá, zářivá pleť, která je upravena tak, aby zvládla i náročnou noc. S případnými nedokonalostmi si ale snadno poradí kvalitní korektor. Před samotným líčením nezapomeňte na hydratační krém a podkladovou bázi, která zaručí, že make-up zůstane celý večer na svém místě. Trendy v líčení pro rok 2024 kombinují přirozenost a minimalismus s odvážnějšími prvkami, jako jsou výrazné barvy, třpytky a zdůraznění očí a rtů.

 

Výrazné oči na ples patří

Slavnostním příležitostem jako jsou plesy nebo bály teď dominují třpytky, kamínky a perličky pro zdůraznění očí. Nebojte se použít metalické nebo třpytivé stíny v odstínech měděné, stříbrné a růžové zlaté. Tyto tóny dodají vašemu vzhledu extra jiskru a vyniknou při každém pohledu. Experimentujte také s tmavšími odstíny šedé, černé, tmavě modré nebo trendy zelené. Smoky eyes dodají vašemu pohledu hloubku a záhadnost. 

 

Řasy, které vydrží celý večer bez nutnosti neustálých úprav nebo obav z poškození zajistí kulmička na řasy, která perfektně natočí řasy. V kombinaci s kvalitním růstovým sérem na řasy už jen podtrhne dokonalý večerní look. Líčení zakončete výběrem kvalitní řasenky, která dodá řasám maximální objem a podtrhne jejich délku. Pokud se nebojíte experimentovat, místo klasické černé barvy naneste barevnou řasenku. Tmavě modrá nebo zelená budou vypadat dobře k jakémukoliv líčení. 

 

Využívejte vrstvení řasenky

Prvním nátěrem řasenky docílíte přirozeného efektu a následujícími vrstvami dodáte na dramatičnosti. Při vrstevní se ale zaměřte jen na horní řasy, spodní vypadají lépe jen s jednou vrstvou. Na závěr řasy dobře rozčešte, ať od sebe odlepíte případné žmolky. 

 

Na závěr celý make-up nezapomeňte zafixovat fixačním sprejem a můžete vyrazit na ples! Péče o oční okolí

Péče o pleť kolem očí a o řasy

Oční okolí je jedním z nejcitlivějších a nejvýraznějších míst na naší tváři. Správná péče je klíčem k zachování mladistvého vzhledu a krásných řas. Zde vám přinášíme pár tipů jak správně pečovat  o pleť kolem očí a o řasy.

1. Jemné odstranění make-upu: Oční make-up může být drsný pro jemnou pokožku kolem očí. Používejte jemné odličovače a pamatujte na to, že přílišné tření může způsobit podráždění a lámání řas.

2. Hydratace: Používejte speciální oční krémy s hydratačními složkami. Dobře hydratovaná pokožka kolem očí může předejít vzniku vrásek a posílit řasy. Řasám dodáte potřebné živiny pomocí růstového séra na řasy.

3. Ochrana proti slunci: Sluneční paprsky mohou negativně ovlivnit citlivou pokožku kolem očí. Používejte sluneční krém s vysokým UV faktorem a noste sluneční brýle.

4. Oční masky a obklady: Používání očních masek nebo chladivých obkladů může snížit otoky a zklidnit pokožku kolem očí. Řasám dodejte speciální péči pomocí séra na řasy.

5. Zdravá strava: Jako u péče o celé tělo, i strava hraje důležitou roli. Strava bohatá na vitamíny a antioxidanty může podpořit zdravý růst řas a udržet pokožku kolem očí mladou a zdravou.

 

S těmito tipy a pravidelnou péčí můžete dosáhnout krásného a zdravého očního okolí. Nezapomeňte, že každodenní péče je klíčem k dlouhodobým výsledkům! Pro tvé řasy bude tou nejlepší volbou růstové sérum na řasy hairPLUS!

3 položek celkem