Doprava nad 2500 Kč zdarma!

Plesové líčení

Plesové líčení kde prim hrají výrazné oči

 

Základem plesového make-upu je zdravá, zářivá pleť, která je upravena tak, aby zvládla i náročnou noc. S případnými nedokonalostmi si ale snadno poradí kvalitní korektor. Před samotným líčením nezapomeňte na hydratační krém a podkladovou bázi, která zaručí, že make-up zůstane celý večer na svém místě. Trendy v líčení pro rok 2024 kombinují přirozenost a minimalismus s odvážnějšími prvkami, jako jsou výrazné barvy, třpytky a zdůraznění očí a rtů.

 

Výrazné oči na ples patří

Slavnostním příležitostem jako jsou plesy nebo bály teď dominují třpytky, kamínky a perličky pro zdůraznění očí. Nebojte se použít metalické nebo třpytivé stíny v odstínech měděné, stříbrné a růžové zlaté. Tyto tóny dodají vašemu vzhledu extra jiskru a vyniknou při každém pohledu. Experimentujte také s tmavšími odstíny šedé, černé, tmavě modré nebo trendy zelené. Smoky eyes dodají vašemu pohledu hloubku a záhadnost. 

 

Řasy, které vydrží celý večer bez nutnosti neustálých úprav nebo obav z poškození zajistí kulmička na řasy, která perfektně natočí řasy. V kombinaci s kvalitním růstovým sérem na řasy už jen podtrhne dokonalý večerní look. Líčení zakončete výběrem kvalitní řasenky, která dodá řasám maximální objem a podtrhne jejich délku. Pokud se nebojíte experimentovat, místo klasické černé barvy naneste barevnou řasenku. Tmavě modrá nebo zelená budou vypadat dobře k jakémukoliv líčení. 

 

Využívejte vrstvení řasenky

Prvním nátěrem řasenky docílíte přirozeného efektu a následujícími vrstvami dodáte na dramatičnosti. Při vrstevní se ale zaměřte jen na horní řasy, spodní vypadají lépe jen s jednou vrstvou. Na závěr řasy dobře rozčešte, ať od sebe odlepíte případné žmolky. 

 

Na závěr celý make-up nezapomeňte zafixovat fixačním sprejem a můžete vyrazit na ples!