Doprava nad 2500 Kč zdarma!

Péče o oční okolí

Péče o pleť kolem očí a o řasy

Oční okolí je jedním z nejcitlivějších a nejvýraznějších míst na naší tváři. Správná péče je klíčem k zachování mladistvého vzhledu a krásných řas. Zde vám přinášíme pár tipů jak správně pečovat  o pleť kolem očí a o řasy.

1. Jemné odstranění make-upu: Oční make-up může být drsný pro jemnou pokožku kolem očí. Používejte jemné odličovače a pamatujte na to, že přílišné tření může způsobit podráždění a lámání řas.

2. Hydratace: Používejte speciální oční krémy s hydratačními složkami. Dobře hydratovaná pokožka kolem očí může předejít vzniku vrásek a posílit řasy. Řasám dodáte potřebné živiny pomocí růstového séra na řasy.

3. Ochrana proti slunci: Sluneční paprsky mohou negativně ovlivnit citlivou pokožku kolem očí. Používejte sluneční krém s vysokým UV faktorem a noste sluneční brýle.

4. Oční masky a obklady: Používání očních masek nebo chladivých obkladů může snížit otoky a zklidnit pokožku kolem očí. Řasám dodejte speciální péči pomocí séra na řasy.

5. Zdravá strava: Jako u péče o celé tělo, i strava hraje důležitou roli. Strava bohatá na vitamíny a antioxidanty může podpořit zdravý růst řas a udržet pokožku kolem očí mladou a zdravou.

 

S těmito tipy a pravidelnou péčí můžete dosáhnout krásného a zdravého očního okolí. Nezapomeňte, že každodenní péče je klíčem k dlouhodobým výsledkům! Pro tvé řasy bude tou nejlepší volbou růstové sérum na řasy hairPLUS!